Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Doya doya internet Vodafone FreeZone’dan, kafana göre kullanmak senden!
Faturasız Esnek 2GB Tarifesi ile Her Yöne 500 dakika + 5000 SMS + 2GB İnternet sadece 24 TL! Faturasız Esnek 2GB Tarifesi ile sadece 24 TL’ye 2 GB internet, her yöne 500 dakika, 5000 SMS üstüne de geceleri Vodafone’lularla 2000 dakika senin! Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem interneti hem de haftasonu gecelerinde Vodafone’lu kankanla, sevgilinle binlerce dakikayı, SMS’i kap! Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde çaldır kapatlar out, bol bol konuşulan uykusuz geceler in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Esnek 2 GB tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra dakikaları kapmak için BIZE UYKU YOK yazıp 7000’e gönderiyorsun!
• Geceleri Vodafone içi 2000 dakika (akşam 21:00 – sabah 09:00) konuşma hakkı hattına otomatik yükleniyor.

Nasıl Esneteceğiz? Türlü türlü esnetme seçeneğin var, esne esneyebildiğin kadar:
• 500 MB internet ve 30 milyon şarkısı ile Spotify premium aboneliğini sadece 4.90 TL’ye almak istersen Esnek Spotify paketi (ESNEK SPOTIFY -> 7000)

Kimler İçin? • Vodafone’a geçmek şart oldu diyenlere
• Bol bol dakikam olsun isteyenlere
• İnternet profesörlerine
Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife iÇERİĞİTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Esnek 2GB 500 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
Geceleri Vodafonelularla 2000 dakika konuşma
24TL Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
• Esnek 2GB yaz 7000’e gönder,
Sonra
• BIZE UYKU YOK yaz 7000’e gönder
500 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
Geceleri Vodafonelularla 2000 dakika
Esnek 2GB -> 7000 ve
BIZE UYKU YOK ->7000
SSS
1. Esnek tarifelerde yaş kısıtı var mı?
Esnek tarifelerden yararlanmak için 7-26 yaşları arasında olmalısın. 26 yaş altındaysan ve hattın ailenin üzerineyse kendini kullanıcı olarak tanımlatarak da yararlanabilirsin.

2. Esnek 2 GB tarifesinden kimler yararlanabilir/kimler yararlanamaz?
Esnek 2GB tarifesinden yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak Vodafone’a gelenler yararlanabiliyor. Tarifeye geçiş esnasında numaranın son 30 gün içerisinde başarılı bir şekilde Vodafone'a taşınmış olması gerekli. Numara taşıma avantajından yararlanacaksan ve daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımışsan, numaranı tekrar Vodafone’a taşındığın tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalı.

3. Esnek 2GB’ a nasıl geçilir?
Vodafone’lu değilsen öncelikle en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne gelmelisin. Numaranı Vodafone’a taşıyarak veya yeni bir Vodafone FreeZone hattı alarak Esnek 2GB tarifesine geçebilirsin. Tarifeye geçişini Vodafone CepMerkezi’nde gerçekleştireceklerdir, ama eğer kendin geçmek istersen ESNEK 2GB yazarak 7000’e SMS atman yeterli. Esnek 2GB tarifesine Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone sesli yanıt sisteminden de geçiş yapabilirsin. Bu arada geceleri Vodafone’lularla dakikalarını yüklemek için BIZE UYKU YOK yazıp 7000’e göndermeyi unutma!

4. Numaramı taşıdım ama başka bir tarifeye geçmişim, Esnek 2GB’a nasıl geçeceğim?
Numaranı Vodafone’a taşımanın üzerinden 30 gün geçmediyse sorun yok! Sonrasında SMS, Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone sesli yanıt sisteminden geçiş yapabilirsin. Ayrıca ESNEK 2GB yazıp 7000’e göndererek de tarifeye geçiş yapabilirsin. Bu arada geceleri Vodafone’lularla dakikalarını yüklemek için BIZE UYKU YOK yazıp 7000’e göndermeyi unutma!

5. Esnek tarifemi nasıl esneteceğim?
24 TL yüklediğinde Esnek 2GB tarifenin içeriğini otomatik olarak alacaksın. Ama olur da esnetmek, daha fazla kullanmak istersen ihtiyacına göre paketler yaptık: Esnek spotify paketi ya da büyük seçim paketlere bir gözat.

6. Esnek 2GB tarifesinde bakiyemde 24TL yoksa nasıl ücretlenirim?
Bu bomba gibi tarifenin avantajlı içeriğinden yararlanabilmek için, her ay tarifenin yenilenmesi esnasında yeterli bakiyenin bulunması lazım. Eğer tarifenin 30 günde bir gerçekleşen yenilenme günlerinde yeterli bakiyen yoksa tarife içeriğin hattına yüklenmez ? Her yöne konuşmaların dk’sı 60 Kr’den, SMS’ler ise adeti 60 Kr’den ve internet ise 15 Krs/10kb’dan ücretlendirilir.

7. Esnek tarifemdeki içeriği (dk,sms,internet) bitirirsem nasıl ücretlendirilirim?
Heryöne konuşmaların 60 kr/dk, smslerin 60 kr/adet, internetin ise 10kb/15kr ile ücretlendirilir. Böyle durumlarda iyisi mi 5 TL’lik büyük seçim paketlerine bir gözat.

8. Esnek tarife kullanım haklarımın %80 ve %100’üne ulaştığımda SMS ile bilgilendirme yapılır mı?
Evet.

9. Tarifemin yenilenmesi için bakiyem yetersiz, transferle yada cep avansla bakiye alsam tarifem yenilenir mi?
Evet.

10. Tarifeye geçiş ve çıkışlar anlık mıdır?
Evet.

11. Esnek 2GB tarifesinde bahsedilen içeriğe sahip olmak için her ay kayıt olmam gereken bir paket var mı?
Hayır, Esnek tarifelere gelmen yeterli. Sen iptal etmediğin sürece, her tarife yenilemende bakiyen varsa otomatik olarak Esnek tarife içeriğin yüklenecek.

12. Tarife içeriklerimi nasıl sorgulayacağım?
Esnek Tarife içeriğinin ne kadarını kullandığını sorgulamak istersen tek yapman gereken SOR ESNEK yazıp 7000’e SMS atmak. Ayrıca üzerindeki tüm hakları görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife, paket, kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilirsin.

13. Tarifeye geçiş ile birlikte otomatik olarak açılan servisler neler?
Tarifeyle beraber 3G servisin de açılır.

14. Tarifede kullanılan ve kullanılamayan servisler nelerdir?
Esnek 2GB tarifesi ile faturasız tarifelerin yararlandığı tüm servislerden yararlanırsın, telekonferans ve ceparan servislerinden yararlanamazsın.

15. Tarifede kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devreder mi?
Hayır, bir sonraki döneme devretmez.

16. Tarifede bulunan dakikalar hangi aramaları kapsar?
Tarifenin kapsamındaki dakikaların yurtiçi her yönedir. 444’lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara yapılan aramaları da kapsar. Ama özel servis aramaları, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir.

17. Esnek tarife ile kazanılan dk/sms/internet hakları ne kadar süreyle geçerli olur?
Esnek tarifendeki içeriklerin kullanım süresi 30 gün. Kullanılmayan bakiyen 30 günün sonunda silinir,bir sonraki aya devretmez.

18. Devir, şebeke içi geçiş, numarayı başka operatöre taşıma ya da hat iptali olursa esnetilen dk/sms/internet silinir mi?
Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama,devir işlemlerinin yapılması durumunda kazanılan hakların iptal olur.

19. Esnek tarifelerde minimum TL yükleme şartı var mı?
Hayır, ama tarifenin yenilenebilmesi ve avantajlı fiyatlarla konuşup mesajlaşman, internet kullanman için bakiyenin tarife ücreti kadar (yani 24TL) olması gerekir.

20. Numara değişikliği yapıldığında tarifem devam eder mi?
Devam eder.

21. Yabancı uyruklu aboneler Esnek tarifelerden yararlanabilir mi?
Hayır yararlanamaz.

22. Bir abone en fazla kaç hattıyla Esnek tarifelere geçiş yapabilir?
Maksimum 3 hattınla esnek tarifeden yararlanabilirsin.

23. Pakette bulunan dakikalar hangi aramaları kapsar?
Tarifenin kapsamındaki dakikaların yurtiçi her yönedir. 444’lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara yapılan aramaları da kapsar. Ama özel servis aramaları, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir.

Geceleri konuşma kampanyası (Bize Uyku Yok Paketi) SSS:

1. Gece dakikalarımı nasıl alacağım?
Öncelikle numara taşıma yoluyla ya da yeni bir faturasız hat alarak Esnek 2GB tarifesine gelmelisin. Sonra BIZE UYKU YOK yazıp 7000’e göndermen gerekli.

2. Paket içeriği nedir?
Geceleri geçerli (akşam 21:00 – sabah 09:00) Vodafone içi 2000 dakika.

3. Kimler faydalanabiliyor?
Öncelikle numara taşıma yoluyla ya da yeni bir faturasız hat alarak Esnek 2GB tarifesine gelenler.

4. Ne ödüyorum?
Geceleri Vodafone’lularla dakikalardan ücretsiz faydalanıyorsun, yani sadece tarifenin ücreti olan 24 TL’yi ödüyorsun, dakikalar promosyon.

5. Paketi hangi kanallardan tanımlayabiliyorum?
SMS, Online, Müşteri hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri, Vodafone sesli yanıt sistemi ve 7000’e SMS atarak geçiş yapabilirsin.

6. Aynı müşteri numarası altında kaç hattımla bu tarife ve kampanyadan faydalanabilirim?
Maksimum 3 hattınla Esnek tarifeden faydalanabilirsin. Dolayısıyla Bize Uyku yok paketinde de aynı sınır var..

7. Pakete giriş ve çıkışlar anlık mıdır?
Evet.

8. Pakete geçiş ile birlikte otomatik olarak açılan servis var mı?
Yok.

9. Paketle kullanılan ve kullanılamayan servisler nelerdir?
Faturasız tarifelerin yararlandığı tüm servislerden yararlanırsın, telekonferans ve ceparan servislerinden yararlanamazsın.

10. Paket içeriğinden kullanılmayan dakikalar bir sonraki döneme devreder mi?
Hayır, bir sonraki doneme devretmez.

11. Paketteki haklarımı sorgulayabilecek miyim?
Paket içeriğinin ne kadarını kullandığını sorgulamak istersen tek yapman gereken SOR BIZEUYKUYOK yazıp 7000’e SMS atmak. Ayrıca üzerindeki tüm hakları görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilirsin.

12. Kullanım haklarımın %80 ve %100’üne ulaştığımda SMS ile bilgilendirme yapılır mı?
Evet.

13. Devir, şebekeiçi geçiş, numarayı başka operatöre taşıma ya da hat iptali olursa verilen promosyonlar silinir mi?
Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama,devir işlemlerinin yapılması durumunda kazanılan hakların iptal olur.

14. Paketteki haklar yurtdışını arama yönünde kullanabilir mi?
Paket kapsamındaki dakikalar yurtiçi her yönedir, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir.
Esaslar

Esnek 2GB:

Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız abonelikler faydalanabilir. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. Aboneler bu tarife kapsamında 24 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

Bize Uyku Yok Paketi:

Esnek 2 GB Tarifesine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) 0 TL karşılığında Bize Uyku Yok Paketinden yararlanabileceklerdir. Bize Uyku Yok paketine kayıt olunduğu takdirde, tarife ücreti olan 19 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmiş olması halinde paket içeriği de eş zamanlı olarak yuklenecektir. ( Tarife içeriği olan 19 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilememiş ve tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmemiş olması halinde paket yuklenmeyecek, tarife yuklemesine kadar bekleyecektir.) Bize Uyku Yok paketi kapsamındaki aylık 2000 dk gece onnet paket aboneliği iptal edilmediği sürece, tarife içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Bize Uyku Yok paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Bize Uyku Yok paketi yüklenmez Paket içeriği 30 gün için (tarifenin başlangıc ve bitiş tarihleri yle eşzamanlı olarak gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir Kullanılmayan bakiyeler silinir ; devretmez. Bize Uyku Yok paketi kapsamındaki gece paketi içeriği haftanın her günü, vodafone içi ve akşam 21:00 ile sabah 09:00 saatleri arasında gecerlidir. Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir. Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır. .; Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir. Abonelik yetkili bayiler, müşteri hizmetleri, Online, IVR ve SMS kanalıyla gercekleştirilebilecektir. Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.

Abone alımına kapalı Esnek Tarife ve Yeni Esnek Tarife Esasları:

Esnek Tarife

* 30 Ocak 2015 tarihinde yeni abone alımına kapanmıştır. 26 yaş altı aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 250 dk, 1000 SMS&MMS ve 500 MB sahibi olurlar. Yurtiçi heryöne kullanılabilecek SMS&MMS ler tek bir kotada müşteriye verilir (toplam 1000 olacak şekilde)

* Tarife veya ek paketteki haklariniz bittiginde veya tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda yurtici her yone, konusmalari DK’si 60kr’den SMS gonderimlerini adedi 60kr’den yapabilirsiniz.

* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada,Freezone 3'ü Bir Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni Esnek Tarife

30 Ocak 2015 tarihinde yeni abone alımına kapanmıştır. Bu tarife bireysel 26 yaş altı faturasız abonelikler için geçerlidir. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan veya yeni hat alarak Vodafone abonesi olan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. Aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 250 dk, 1000 SMS&MMS ve 500 MB sahibi olurlar. Yurtiçi heryöne kullanılabilecek SMS&MMS ler tek bir kotada müşteriye verilir (toplam 1000 olacak şekilde) Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Freezone 3'ü Bir Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ESNEK DAKİKA PAKETİ

Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarifelerine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) ücretsiz olarak Esnek Dakika Paketinden yararlanabileceklerdir. Esnek Dakika paketine kayıt olunduktan sonra, Esnek veya Yeni Esnek tarifenin , Esnek Dakika paketine kayıt olunduktan sonraki ilk yenilenmesi ile birlikte (tarife ücreti olan 25 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmesi ile birlikte) yüklenecek ve Esnek Dakika paketi kapsamındaki aylık 250 yurtiçi heryöne dakika, iptal edilmediği sürece, Esnek Tarifesi veya Yeni Esnek Tarifesi içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Esnek Dakika paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Esnek Dakika paketi yüklenmez Paket içeriği 30 gün için (Esnek ve Yeni Esnek tarifenin içerikleri süresince) gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir Kullanılmayan bakiyeler silinir, devretmez.

• Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır :
• Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir.
• Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.
• Kampanya kapsamında dakika kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi operatörlere dogru görüntülü konusma,ses kullanımları içerir. Roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir. Paket asımında abonenin tarife sartları ve ücretleri gecerlidir.
• Hediye kazanılan 1 ay (30 günlük) dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini sorgulamak için 7000 SMS servisini kullanabilirler.
• Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirler.
• Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
• Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
Kampanya ya katılım 7000 SMS,Mh ve yetkili satıs kanalları yolu ile gercekleşecektir.

ESNEK MESAJ PAKETİ

Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarifelerine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) ücretsiz olarak Esnek Mesaj Paketinden yararlanabileceklerdir. Esnek Mesaj paketine kayıt olunduktan sonra, Esnek veya Yeni Esnek tarifenin , Esnek Mesaj paketine kayıt olunduktan sonraki ilk yenilenmesi ile birlikte (tarife ücreti olan 25 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmesi ile birlikte) yüklenecek ve Esnek Mesaj paketi kapsamındaki aylık Vodafonelularla 5000 Mesaj (SMS ve MMS) ve yurtiçi heryöne geçerli 4000 Mesaj (SMS & MMS), iptal edilmediği sürece, Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarife içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Esnek Mesaj paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Esnek Mesaj paketi yüklenmez Paket içeriği 30 gün için (Esnek ve Yeni Esnek tarifenin içerikleri süresince) gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir Kullanılmayan bakiyeler silinir, devretmez.

• Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır :
• Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir.
• Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.
• Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak mesajlar sadece yurtiçi operatörlere dogru SMS & MMS kullanımları içerir. Roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı mesaj gönderimleri, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir. Paket asımında abonenin tarife sartları ve ücretleri gecerlidir .
• Hediye kazanılan 1 ay (30 günlük) dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini sorgulamak için 7000 SMS servisini kullanabilirler.
• Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirler.
• Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
• Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
Kampanya ya katılım 7000 SMS,Mh ve yetkili satıs kanalları yolu ile gercekleşecektir.

ESNEK İNTERNET PAKETİ

Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarifelerine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) ücretsiz olarak Esnek Internet Paketinden yararlanabileceklerdir. Esnek Internet paketine kayıt olunduktan sonra, Esnek veya Yeni Esnek tarifenin , Esnek Internet paketine kayıt olunduktan sonraki ilk yenilenmesi ile birlikte (tarife ücreti olan 25 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmesi ile birlikte)yüklenecek ve Esnek Internet paketi kapsamındaki aylık 500 MB, iptal edilmediği sürece, Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarife içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Esnek Internet paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Esnek Internet paketi yüklenmez Paket içeriği 30 gün için (Esnek ve Yeni Esnek tarifenin içerikleri süresince) gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir Kullanılmayan bakiyeler silinir, devretmez.

• Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır :
• Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir.
• Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.
• Kampanya kapsamında internet kazanımına konu olacak kullanımlar sadece yurtiçi data kullanımları içerir. Roaming de geçerli değildir. Paket asımında abonenin tarife sartları ve ücretleri gecerlidir.
• Hediye kazanılan 1 ay (30 günlük) dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini sorgulamak için 7000 SMS servisini kullanabilirler.
• Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirler.
• Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
• Kampanyadan kazanılan dakikalar, 60 snlik atış periyodu ve internet kb üzerinden ücretlendirilir. FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. • Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır. Kampanya ya katılım 7000 SMS,Mh ve yetkili satıs kanalları yolu ile gercekleşecektir.

Esnek ve Yeni Esnek Tarifeleri Esnek Paketler Kampanyası

Esnek ve Yeni Esnek tarifelere kayıt olan aboneler, tarifeleri üzerine Esnek Internet, Esnek Dakika ve Esnek Mesaj paketlerini alabileceklerdir. Esnek Tarife aboneleri aynı anda yukarıda belirtilen 3 esnek paketten birinden yararlanabilecek; Yeni Esnek Tarife aboneleri ise aynı anda yukarıda belirtilen 3 esnek paketin 2 sinden yararlanabilecektir (aynı paket aynı kullanım dönemi içerisinde üst üste 2 defa alınamaz; yani bir müşteri Esnek Internet paketine iki defa kayıt olup 2 adet Esnek Internet paketi alamaz. 3 seçenek arasında 1 veya 2 farklı seçenek olacak şekilde tercih yapılmalıdır) Abonelerin ücretsiz Esnek Paketlere giriş yapabilmeleri için için Esnek Tarifelerden birine kayıt olduktan sonra, Esnek Paketlere kayıt kanallarından biri ile (SMS, Web, Bayi Kanalı ve Müşteri Hizmeti&IVR) kayıt olmaları gerekmektedir. Esnek Paketlere kayıt olunduktan sonra, tarife içeriğinin ilk yenilenmesi ile birlikte , Esnek Paketlerden yararlanılmaya başlanacaktır. Müşteriler talep ederlerse , Esnek Paketlere kayıt kanallarından biri ile (SMS, Web, Bayi Kanalı ve Müşteri Hizmeti&IVR) üzerlerindeki Esnek Paketi bir diğer esnek paketi ile değiştirebilirler. Örneğin, tarifesi üzerine 500 MB ücretsiz Esnek Internet Paketi kullanan bir abone, üzerindeki 500 MB paketini bir Esnek Dakika Paketi ile değiştirmek isterse, DEGISTIR INTERNET DK yazip 7000'e gönderebilir. Bu durumda müşterinin üzerindeki 500 MB paketi, tarifesinin içeriğinin bitiş tarihine kadar kullandırılır ve tarifesinin içeriğinin bir sonraki yenilenmesinde , 500 MB lık Esnek Internet paketi yerine yurtiçi heryöne 250 Dakikalık Esnek Dakika paketi yenilenir. Esnek ve Yeni Esnek Tarifesindeki aboneler aynı zamanda, tarifeye kayıt olduktan sonraki ilk 7 gün içerisinde (tarifeye ilk girişleri sonrasındaki ilk 7 gün içerisinde, yani tarifeden çıkıp tarifeye 2. defa girmeleri halinde 7 gün süresi geçerli olmayacaktır) tarifeleri üzerine Esnek Internet-Hoşgeldin, Esnek Dakika-Hoşgeldin ve Esnek Mesaj-Hoşgeldin paketlerini alabileceklerdir. *Esnek Tarife aboneleri aynı anda yukarıda belirtilen 3 esnek hoşgeldin paketten birinden yararlanabilecek; Yeni Esnek Tarife aboneleri ise aynı anda yukarıda belirtilen 3 esnek hoşgeldin paketin 2 sinden yararlanabilecektir (aynı paket aynı kullanım dönemi içerisinde üst üste 2 defa alınamaz; yani bir müşteri Esnek Internet Hoşgeldin paketine iki defa kayıt olup 2 adet Esnek Internet paketi alamaz. 3 seçenek arasında 1 veya 2 farklı seçenek olacak şekilde tercih yapılmalıdır). Esnek Paketler ile Esnek Hoşgeldin Paketleri arasında alınamazlık kuralı bulunmamaktadır (Yani Yeni Esnek Tarifedeki bir abone tarifesinin ilk ayında 2 Esnek Paket ve 2 adet Esnek Hoşgeldin Paketinden yararlanabilir.) Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar." Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır Kampanya ya katılım SMS yolu ile gercekleşecektir.

Yeni Esnek Tarife +1GB Kampanyası

16 Haziran 2014 itibari ile Yeni Esnek Tarifesine üye olan ve tarife içeriği 25 TL karşılığında yenilenen abonelere, Yeni Esnek Tarife dahilindeki 250 dk , 1000 Mesaj ve 500 MB internete ek olarak 30 gün boyunca (tarife içeriginin geçerlilik tarihi süresince) kullanabilecekleri 1GB internet hediye edilecektir. Kampanya son faydalanma tarihine kadar, tarife içeriğinin her yenilendiği ay , ek olarak 1 aylık (tarife içeriğinin geçerlilik süresi boyunca geçerli) +1GB verilmeye devam edilecektir. Kampanyaya katılım 16 Haziran 2014 itibari ile otomatik olarak gerçekleşecektir (Tarifeye kayıt olan aboneler, ek kayıta gerek olmadan kampanyaya dahil olacaktır. ) Kampanya iptal seçeneği bulunmamaktadır. Kampanya son abone alım tarihi kayıt tarihi 31 Aralık 2014 'tür. Kampanyaya otomatik olan dahil olan aboneler, aylık +1GB hediyelerini 31 Aralık 2014 'e kadar tarife içerikleri her yenilendiğinde alacaklardır. 31 Aralık 2014 sonrasında, tarife içeriklerinin yenilenmesi ile birlikte +1GB aylık hediye verilmeye devam edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır Otomatik olarak kayıt olunacaktır.

Yeni Esnek Tarifeler Vodafone lularla Sınırsız SMS kampanyası

Yeni Esnek Tarife ye kayıt olan aboneler, 16 Haziran 2014 itibari ile, tarifeleri yenilendikçe (25 TL karşılığında tarife içerikleri yüklendikçe) ek olarak Vodafone lularla Sınırsız SMS hakkı kazanacaklardır. Verilen sınırsız SMS, bir ay boyunca yurtiçi Vodafone lular yönüne geçerli olacaktır. 31 Mart 2015 e kadar, her tarife içeriği yenilenmesinde , sinirsiz 1 ay geçerli SMS içeriği yüklenmeye devam edecektir. 31 Mart 2015 sonrası tarife yenilenmelerinde, tarife içeriğine ek olarak Vodafone lularla Sınırsız SMS hakkı verilmeye devam edilmeyecektir.

• Hediye SMS'ler katma değerli servisler ve uluslararası harcamalar için kullanılamaz.
• SMS paketlerinin ;tarifede verilen aynı yöne doğru SMS'e ve tarifeye göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
• Hediyeler aboneye ait aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
• Hediye olarak verilen mesajlar üçüncü sahışlara transfer edilemeyecektir.
• 1 GSM numarası sadece 1 kere kampanyasından yararlanabilecektir.

Kötüye kullanım, bireysel kullanım amacına aykırı düşebilecek sayıda makine ve programsal yazılımla kullanımı ve ticari fayda saglamak amacı ya da süphesi yaratan aboneler kampanyadan cıkarılıp katılımı engellenecektir. Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kampanyanın hakları silinir. Numara değişikliği durumunda kampanya devam eder. Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tarife içerisindeki internet hakkının tamamı harcandığında Cebinize Uyan Paket tanımlanır. Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.

DigitalData Pagename: freezone:Yeni Faturasız Esnek Tarifesi

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturali

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturali:Yeni Faturasız Esnek Tarifesi

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Yeni Faturasız Esnek Tarifesi

DigitalData User Login Value: logged out