Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Doya doya internet Vodafone FreeZone’dan, kafana göre kullanmak senden
Faturasız Esnek Fırsat 2GB Tarifesi ile Her Yöne 400 dakika + 5000 SMS + 2GB İnternet sadece 22 TL! Faturasız ESNEK FIRSAT 2GB Tarifesi ile sadece 22TL’ye 2 GB internet, her yöne 400 dakika, 5000 SMS üstüne de haftasonu geceleri Vodafone’lularla 2000 dakika senin! Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem interneti hem de haftasonu gecelerinde Vodafone’lu kankanla, sevgilinle binlerce dakikayı, SMS’i kap! Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde çaldır kapatlar out, bol bol konuşulan uykusuz geceler in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Esnek Fırsat 2 GB tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra dakikaları kapmak için BIZE UYKU YOK HS yazıp 7000’e gönderiyorsun!
• Haftasonu (Cuma – Cumartesi) geceleri (akşam 21:00 – sabah 09:00) Vodafone içi 2000 dakika konuşma hakkı hattına otomatik yükleniyor.

Nasıl Esneteceğiz? Türlü türlü esnetme seçeneğin var, esne esneyebildiğin kadar:
• 500 MB internet ve 30 milyon şarkısı ile Spotify premium aboneliğini sadece 4.90 TL’ye almak istersen Esnek Spotify paketi (ESNEK SPOTIFY -> 7000)

Kimler İçin? • Vodafone’a geçmenin vakti geldi diyenlere
• Bol bol dakikam olsun isteyenlere
• İnternet profesörlerine
Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife iÇERİĞİTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Esnek Fırsat 2GB 400 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
Haftasonu geceleri Vodafonelularla 2000 dakika konuşma
22TL Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
• Esnek FIRSAT yaz 7000’e gönder,
Sonra
• BIZE UYKU YOK HS yaz 7000’e gönder
400 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
Haftasonu geceleri Vodafonelularla 2000 dakika konuşma
Esnek FIRSAT -> 7000 ve
BIZE UYKU YOK HS ->7000
SSS
1. Esnek tarifelerde yaş kısıtı var mı?
Esnek tarifelerden yararlanmak için 7-26 yaşları arasında olmalısın. 26 yaş altındaysan ve hattın ailenin üzerineyse kendini kullanıcı olarak tanımlatarak da yararlanabilirsin.

2. Esnek Fırsat 2 GB tarifesinden kimler yararlanabilir/kimler yararlanamaz?
ESNEK FIRSAT 2GB tarifesinden yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak Vodafone’a gelenler yararlanabiliyor. Tarifeye geçiş esnasında numaranın son 30 gün içerisinde başarılı bir şekilde Vodafone'a taşınmış olması gerekli. Numara taşıma avantajından yararlanacaksan ve daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımışsan, numaranı tekrar Vodafone’a taşındığın tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalı.

3. ESNEK FIRSAT 2GB’ a nasıl geçilir?
Vodafone’lu değilsen öncelikle en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne gelmelisin. Numaranı Vodafone’a taşıyarak veya yeni bir Vodafone FreeZone hattı alarak ESNEK FIRSAT tarifesine geçebilirsin. Tarifeye geçişini Vodafone CepMerkezi’nde gerçekleştireceklerdir, ama eğer kendin geçmek istersen ESNEK FIRSAT yazarak 7000’e SMS atman yeterli. ESNEK FIRSAT 2GB tarifesine Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone sesli yanıt sisteminden de geçiş yapabilirsin. Bu arada geceleri Vodafone’lularla dakikalarını yüklemek için BIZE UYKU YOK HS yazıp 7000’e göndermeyi unutma!

4. Numaramı taşıdım ama başka bir tarifeye geçmişim, ESNEK FIRSAT 2GB’a nasıl geçeceğim?
Numaranı Vodafone’a taşımanın üzerinden 30 gün geçmediyse sorun yok! Sonrasında SMS, Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone sesli yanıt sisteminden geçiş yapabilirsin. Ayrıca ESNEK FIRSAT yazıp 7000’e göndererek de tarifeye geçiş yapabilirsin. Bu arada geceleri Vodafone’lularla dakikalarını yüklemek için BIZE UYKU YOK HS yazıp 7000’e göndermeyi unutma!

5. Esnek tarifemi nasıl esneteceğim?
22 TL yüklediğinde ESNEK FIRSAT 2GB tarifenin içeriğini otomatik olarak alacaksın. Ama olur da esnetmek, daha fazla kullanmak istersen ihtiyacına göre paketler yaptık: Esnek spotify paketine bir gözat.

6. ESNEK FIRSAT 2GB tarifesinde bakiyemde 22TL yoksa nasıl ücretlenirim?
Bu bomba gibi tarifenin avantajlı içeriğinden yararlanabilmek için, her ay tarifenin yenilenmesi esnasında yeterli bakiyenin bulunması lazım. Eğer tarifenin 30 günde bir gerçekleşen yenilenme günlerinde yeterli bakiyen yoksa tarife içeriğin hattına yüklenmez ? Her yöne konuşmaların dk’sı 60 Kr’den, SMS’ler ise adeti 0,60 Kr’den ve internet ise 15 Krs/10kb’dan ücretlendirilir.

7. Esnek tarifemdeki içeriği (dk,sms,internet) bitirirsem nasıl ücretlendirilirim?
Heryöne konuşmaların 60 kr/dk, smslerin 60 kr/adet, internetin ise 10kb/15kr ile ücretlendirilir. Böyle durumlarda iyisi mi 5 TL’lik büyük seçim paketlerine bir gözat.

8. Esnek tarife kullanım haklarımın %80 ve %100’üne ulaştığımda SMS ile bilgilendirme yapılır mı?
Evet.

9. Tarifemin yenilenmesi için bakiyem yetersiz, transferle yada cep avansla bakiye alsam tarifem yenilenir mi?
Evet.

10. Tarifeye geçiş ve çıkışlar anlık mıdır?
Evet.

11. ESNEK FIRSAT 2GB tarifesinde bahsedilen içeriğe sahip olmak için her ay kayıt olmam gereken bir paket var mı?
Hayır, Esnek tarifelere gelmen yeterli. Sen iptal etmediğin sürece, her tarife yenilemende bakiyen varsa otomatik olarak Esnek tarife içeriğin yüklenecek.

12. Tarife içeriklerimi nasıl sorgulayacağım?
Esnek Tarife içeriğinin ne kadarını kullandığını sorgulamak istersen tek yapman gereken SOR ESNEK yazıp 7000’e SMS atmak. Ayrıca üzerindeki tüm hakları görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife, paket, kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilirsin.

13. Tarifeye geçiş ile birlikte otomatik olarak açılan servisler neler?
Tarifeyle beraber 3G servisin de açılır.

14. Tarifede kullanılan ve kullanılamayan servisler nelerdir?
ESNEK FIRSAT 2GB tarifesi ile faturasız tarifelerin yararlandığı tüm servislerden yararlanırsın, telekonferans ve ceparan servislerinden yararlanamazsın.

15. Tarifede kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devreder mi?
Hayır, bir sonraki döneme devretmez.

16. Tarifede bulunan dakikalar hangi aramaları kapsar?
Tarifenin kapsamındaki dakikaların yurtiçi her yönedir. 444’lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara yapılan aramaları da kapsar. Ama özel servis aramaları, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir.

17. Esnek tarife ile kazanılan dk/sms/internet hakları ne kadar süreyle geçerli olur?
Esnek tarifendeki içeriklerin kullanım süresi 30 gün. Kullanılmayan bakiyen 30 günün sonunda silinir,bir sonraki aya devretmez.

18. Devir, şebeke içi geçiş, numarayı başka operatöre taşıma ya da hat iptali olursa esnetilen dk/sms/internet silinir mi?
Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama,devir işlemlerinin yapılması durumunda kazanılan hakların iptal olur.

19. Esnek tarifelerde minimum TL yükleme şartı var mı?
Hayır, ama tarifenin yenilenebilmesi ve avantajlı fiyatlarla konuşup mesajlaşman, internet kullanman için bakiyenin tarife ücreti kadar (yani 24TL) olması gerekir.

20. Numara değişikliği yapıldığında tarifem devam eder mi?
Devam eder.

21. Yabancı uyruklu aboneler Esnek tarifelerden yararlanabilir mi?
Hayır yararlanamaz.

22. Bir abone en fazla kaç hattıyla Esnek tarifelere geçiş yapabilir?
Maksimum 3 hattınla esnek tarifeden yararlanabilirsin.

23. Pakette bulunan dakikalar hangi aramaları kapsar?
Tarifenin kapsamındaki dakikaların yurtiçi her yönedir. 444’lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara yapılan aramaları da kapsar. Ama özel servis aramaları, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir.

Haftasonu geceleri konuşma kampanyası (Bize Uyku Yok Paketi) SSS:

1. Haftasonu dakikalarını nasıl alacağım?
Öncelikle numara taşıma yoluyla ya da yeni bir faturasız hat alarak Esnek Fırsat 2GB tarifesine gelmelisin. Sonra BIZE UYKU YOK HS yazıp 7000’e göndermen gerekli

2. Paket içeriği nedir?
Haftasonu geceleri geçerli (akşam 21:00 – sabah 09:00) Vodafone içi 2000 dakika ? Haftasonu demişken, Cuma ve cumartesiden bahsediyoruz.

3. Kimler faydalanabiliyor?
Öncelikle numara taşıma yoluyla ya da yeni bir faturasız hat alarak Esnek Fırsat 2GB tarifesine gelenler.

4. Ne ödüyorum?
haftasonu geceleri Vodafone’lularla dakikalardan ücretsiz faydalanıyorsun, yani sadece tarifenin ücreti olan 22 TL’yi ödüyorsun, dakikalar promosyon.

5. Paketi hangi kanallardan tanımlayabiliyorum?
SMS, Online, Müşteri hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri, Vodafone sesli yanıt sistemi ve 7000’e SMS atarak geçiş yapabilirsin.

6. Aynı müşteri numarası altında kaç hattımla bu tarife ve kampanyadan faydalanabilirim?
Maksimum 3 hattınla Esnek tarifeden faydalanabilirsin. Dolayısıyla Bize Uyku Yok Haftasonu paketinde de aynı sınır var..

7. Pakete giriş ve çıkışlar anlık mıdır?
Evet.

8. Pakete geçiş ile birlikte otomatik olarak açılan servis var mı?
Yok.

9. Paketle kullanılan ve kullanılamayan servisler nelerdir?
Faturasız tarifelerin yararlandığı tüm servislerden yararlanırsın, telekonferans ve ceparan servislerinden yararlanamazsın.

10. Paket içeriğinden kullanılmayan dakikalar bir sonraki döneme devreder mi?
Hayır, bir sonraki doneme devretmez.

11. Paketteki haklarımı sorgulayabilecek miyim?
Paket içeriğinin ne kadarını kullandığını sorgulamak istersen tek yapmanız gereken SOR BIZEUYKUYOK HS yazıp 7000’e SMS atmak. Ayrıca üzerindeki tüm hakları görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilirsin.

12. Kullanım haklarımın %80 ve %100’üne ulaştığımda SMS ile bilgilendirme yapılır mı?
Evet.

13. Devir, şebekeiçi geçiş, numarayı başka operatöre taşıma ya da hat iptali olursa verilen promosyonlar silinir mi?
Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama,devir işlemlerinin yapılması durumunda kazanılan hakların iptal olur.

14. Paketteki haklar yurtdışını arama yönünde kullanabilir mi?
Paket kapsamındaki dakikalar yurtiçi her yönedir, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir.
Esaslar

Esnek Fırsat 2GB:

1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

3. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

4. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

5. Aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 400 dk, 5000 SMS ve 2GB sahibi olurlar.

6. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

7. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

8. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

9. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

10. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

11. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

12. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

13. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

14. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

15. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

16. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

17. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

19. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

20. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

21. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

22. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

23. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

24. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

25. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tarife içerisindeki internet hakkının tamamı harcandığında Cebinize Uyan Paket tanımlanır. Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.

DigitalData Pagename: freezone:Yeni Faturasız Esnek Tarifesi

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturali

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturali:Yeni Faturasız Esnek Tarifesi

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Yeni Faturasız Esnek Tarifesi

DigitalData User Login Value: logged out