Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

FreeZone’luya Yükledikçe de Harcadıkça da Dolan İnternet Kampanyası!
Kampanya Sona Ermiştir!Hep internet, daha fazla internet diyen FreeZone’lunun Ekim’de interneti doluyor! 1 Ekim – 31 Ekim arasında “DOLSUN” yaz 4455’e gönder, yüklemelerinde de harcamalarında da tarifendeki internet kadar bedava internet kazanma fırsatı yakala!

Nasıl mı?
• 25 yaşında veya 25 yaş altındaysan ve Vodafone’da faturasız hat kullanıyorsan DOLSUN yazıp, 4455’e gönderiyorsun!
• Sonra cebine, sana özel TL yükleme ve harcama teklifini gönderiyoruz.
• Gönderdiğimiz yükleme veya harcama teklifini gerçekleştirdiğinde tarifendeki internet kadar hediye internetini hemen kapıyorsun. Yani tarifende 1GB internet varsa 1GB, 2 GB internet varsa 2 GB, 3 GB internet varsa 3 GB kazanıyorsun!
• Hediye internet içeriği tarifene ek otomatik olarak tanımlanıyor, Ekim ayında internetin yeniden doluyor.
• Hem yüklemen hem de harcaman için ayrı ayrı hediye kazanabilirsin.
Mesela, 2 GB içeren bir tarifedesin diyelim. Önce yüklersin 2GB hediyen gelir. Sonra TL’lerinde paket alırsın, 2GB hediye daha gelir. Toplamda 4GB hediye kazanmış olursun!
• Vodafone’lu değil misin? Kampanyadan yararlanabilmen için seni Esnek Tarifeler’e bekliyoruz. Esnek Tarifeler neymiş merak ediyorsan tıkla.

Ne kadar bedava internet kazandım, nereden bileceğim?

• Ne kadar hediye internet kazanacağını ve yükleme, harcama tekliflerini öğrenmek için DOLSUN yazıp 4455’e ücretsiz gönderebilirsin.
• Hattındaki hediyelerden kalan miktarı öğrenmek için OZET yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderebilirsin! DOLSUN yazıp 4455’e gönderdin mi? O zaman: Şimdi TL Yükle
Esaslar

Kampanya 1– 31 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.


Kampanyadan sadece 26 yaş altındaki faturasız gençlik müşterileri faydalanabilir.


Kampanyadan faydalanmak isteyen faturasız genç müşteriler DOLSUN yazıp 4455’e ücretsiz SMS atarak kampanyaya dahil olup, hem yükleme hem de harcama tekliflerini öğrenebilirler.


Aboneler yükleme tekliflerini, kampanya süresince YUKLE yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir.


Aboneler harcama tekliflerini, kampanya süresince HARCA yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir.


Kampanyaya katılacak müşteri Vodafone’un herhangi bir kara listesinde yer almamalıdır (Cep Aran dahil) ve hat statüsü aktif olmalıdır.


Kampanya kapsamında kazanılan promosyonlar 3.şahıslara aktarılamaz.


Promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.


Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamazlar. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.


Müşteri tarafından TL iadesi talebi geldiğinde hediyeler silinir. Hattın iptal edilmesi, dondurulması, numaranın başka bir operatöre taşınması veya faturalıya geçiş durumunda tanımlanan promolar silinir.


Harcama ve yükleme teklifleri sadece TL yüklemesinden sonra, ana bakiye üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir. Promosyon TL kullanımı veya transfer edilen TL harcama olarak sayılmamaktadır.


Vodafone satışı yapan bayilerden direk satin alinan paketler harcama kapsamında değerlendirilir.


30 Eylül 2016 itibariyle İzinli Pazarlama Yönetmeliğine göre ilgili bilgilerinin kullanılmasına izin vermemiş aboneler, izni verip kampanya katılımı gerçekleştirdiklerinde 1 günlük yurtiçi Vodafone içi 500 dakikalık konuşma ve 1 günlük cepten internet hediyesi kazanacaklardır.


Aboneler, kazandıkları hediyelerden kalan miktarı OZET yazıp 7000'e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabileceklerdir.


Aboneler tekliflerini kampanya süresince DOLSUN yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir. Aboneler yükleme tekliflerini, kampanya süresince YUKLE yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir. Aboneler harcama tekliflerini, kampanya süresince HARCA yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir.


Hediye kazanmak için verilen koşulu kampanya dönemi içerisinde (1– 31 Ekim 2016) sağlamak gerekmektedir. Kampanyaya bu tarihler arasında katılıp, 31 Ekim’e kadar ilgili koşulları sağlamayan abonelere hediye verilmeyecektir.

Kitleler

Kriter1.1.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli,30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter1.1.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli,30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter1.1.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli,30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.1.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 15TL veya 15 TL’den az olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.1.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 15TL veya 15 TL’den az olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.1.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 15TL veya 15 TL’den az olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.2.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 15TL’den büyük ve 20 TL veya 20TL’den az olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.2.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 15TL’den büyük ve 20 TL veya 20TL’den az olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.2.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 15TL’den büyük ve 20 TL veya 20TL’den az olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.3.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL’den büyük olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.3.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL’den büyük olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter2.3.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL’den büyük ve 20TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL’den büyük olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.1.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL veya 20TL’den az olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.1.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL veya 20TL’den az olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.1.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL veya 20TL’den az olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.2.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL’den büyük ve 25TL veya 25 TL’den az olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.2.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL’den büyük ve 25TL veya 25 TL’den az olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.2.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL’den büyük ve 25TL veya 25 TL’den az olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.3.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 25TL’den büyük olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.3.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter3.3.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL’den büyük ve 25TL’den küçük veya eşit olan olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan tarifelerinde olan aboneler


Kriter4.1.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 25TL’den büyük ve 30TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 25TL veya 25TL’den küçük olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter4.1.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 25TL’den büyük ve 30TL’den küçük veya eşit olan olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter4.1.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 25TL’den büyük ve 30TL’den küçük veya eşit olan olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan tarifelerinde olan aboneler


Kriter4.2.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 25TL’den büyük ve 30TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 25TL’den fazla olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter4.2.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 25TL’den büyük ve 30TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 25TL’den fazla olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter4.2.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 25TL’den büyük ve 30TL’den küçük veya eşit olan olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 25TL’den fazla olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan tarifelerinde olan aboneler


Kriter5.1.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 30TL’den büyük olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL veya 30TL’den az olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter5.1.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 30TL’den büyük olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL veya 30TL’den az olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter5.1.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 30TL’den büyük olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL veya 30TL’den az olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan tarifelerinde olan aboneler


Kriter5.2.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 30TL’den büyük olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL’den fazla olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL veya 30TL’den az olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter5.2.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 30TL’den büyük olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL’den fazla olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL veya 30TL’den az olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter5.2.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 30TL’den büyük olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL’den fazla olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL veya 30TL’den az olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan tarifelerinde olan aboneler


Kriter6.1.A
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle 30 günden daha az süredir Vodafone abonesi olan veya kampanya döneminde Vodafone'a yeni hat tesisi veya Mobil Numara Taşıma yoluyla gelmiş olan ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter6.1.B
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle 30 günden daha az süredir Vodafone abonesi olan veya kampanya döneminde Vodafone'a yeni hat tesisi veya Mobil Numara Taşıma yoluyla gelmiş olan ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter6.1.C
İlgili veri kullanma ve işleme iznini veren aboneler arasından; Bireysel Ön Ödemeli, 30 Eylül 2016 itibariyle 30 günden daha az süredir Vodafone abonesi olan veya kampanya döneminde Vodafone'a yeni hat tesisi veya Mobil Numara Taşıma yoluyla gelmiş olan ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan tarifelerinde olan aboneler


Kriter7.1.A
İlgili veri kullanma ve işleme izni vermemiş ve Duble 500 MB,Bittikce Dolan Small,Bittikçe Dolan 1 GB,Faturasız Esnek XS,Her Yer İndirim,Yeni Özgür Genç Tarifesi,CEPAILE,Cep 1,CepLimitsiz Günboyu Vodafone,CEPSTANDART,CepOgrenci,CepTransfer,Yeni Cep Ögrenci,CEP 2,Özgür Genç,Cep Özgür,CepKazan,Cebine göre tarife,CEP CIFTCI FATURASIZ,CepFlash,Cep to Cep,Faturasız Cep Fly Tarifesi,STARCEP ,CepFlash,Yeni Cep1,Ceyrek Altin,Yarim Altin,Yeni Yarim Altin,Yeni Hatlara Ilk Ay Yarim Altin,Yeni Hat Yarim Altin,Ceyrek Altin Firsat,Yeni Ceyrek Altin,Duble 500 ,Duble 1000,İkili Bin ,Komple 1000,Duble 500 Fırsat,Yeni Duble 500,Avantaj500 ,Üçlü Avantaj ,Esnek 1GB ,Efsane Fırsat,Duble 1 GB,Faturasiz Esnek Mini,5i 1lik,FATURASIZ SANIYE BAZLI TARIFE,CepSaat,Uzun Lafın Tarifesi,CepPartner,Yeni CepOgrenci,CepHesaplı,Yeni Altın Mini,Altın Midi,Altın Mini,Faturasiz Esnek 1 GB tarifelerinde olan aboneler


Kriter7.1.B
İlgili veri kullanma ve işleme izni vermemiş ve Bittikce Dolan Medium,Bittikçe Dolan 2 GB,Bittikçe Dolan 2GB 19 TL,Bittikçe Dolan Mini,Esnek Spotify Ekstra,Esnek Super,Faturasız Esnek S,MEGA 16,MEGA 2GB,Bittikçe Dolan Aile,Tam Altin,Esnek Tarife ,Yeni Esnek Tarife,Esnek MEGA UCLU,Yeni Tam Altin,Yeni Altın 2GB,Mega İkili,Esnek 2GB,Altın Fırsat 2GB,Esnek Fırsat 2GB,Ekstra Esnek 2 GB,Esnek Super 2 GB,Fırsat 2GB,Faturasiz Esnek 2 GB,Yeni Altın Midi,Altın Maksi tarifelerinde olan aboneler


Kriter7.1.C
İlgili veri kullanma ve işleme izni vermemiş ve Bittikce Dolan Large,Bittikçe Dolan 3 GB,Bittikçe Dolan Maxi,Esnek 3 GB,Faturasız Esnek M,MEGA 19,MEGA 3GB,Duble 1000 Fırsat,Efsane Altin2GB,Buyuk Altın 3 GB,Altın 3 GB,Ekstra Esnek 3 GB,Esnek Super 3 GB,Fırsat 3GB,Yeni Fırsat 3 GB,Faturasiz Esnek Maksi,Faturasiz Esnek 3 GB,Yeni Altın Maksi tarifelerinde olan tarifelerinde olan aboneler

Kampanya İçeriği

Kriter 1.1.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 20TL yüklemelerine 10 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 10 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 22TL ve üzeri yüklemelerine 15 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 10 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Kampanya süresince yapacakları toplamda 8 TL ve 8 TL üzeri ve 10 TL’den az harcamalarına 10 gün geçerli 1GB cepten internet; toplamda 10 TL ve üzeri harcamalarına ise 15 gün geçerli 1GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 8TL’lik harcamalarına ise 10 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 1.1.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 20TL yüklemelerine 7 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 22TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Kampanya süresince yapacakları toplamda 8 TL ve 8 TL üzeri ve 10 TL’den az harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB cepten internet; toplamda 10 TL ve üzeri harcamalarına ise 10 gün geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 8TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 1.1.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 20TL yüklemelerine 7 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 22TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Kampanya süresince yapacakları toplamda 8 TL ve 8 TL üzeri ve 10 TL’den az harcamalarına 7 gün geçerli 3 GB cepten internet; toplamda 10 TL ve üzeri harcamalarına ise 10 gün geçerli 3 GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 8TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.1.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 20TL yüklemelerine 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 25TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 10 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.1.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 20TL yüklemelerine 5 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 25TL ve üzeri yüklemelerine 7 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.1.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 20TL yüklemelerine 3 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 25TL ve üzeri yüklemelerine 5 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.2.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 25TL yüklemelerine 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 30TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 10 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.2.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 25TL yüklemelerine 5 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 30TL ve üzeri yüklemelerine 7 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.2.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 25TL yüklemelerine 3 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 30TL ve üzeri yüklemelerine 5 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.3.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 1TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 7 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 10 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 10 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.3.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 1TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 7 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 2.3.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 1TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 3 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 10TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden,1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.1.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 1TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 7 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 10 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 10 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.1.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 1TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 7 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.1.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 1TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 3 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.2.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 30TL yüklemelerine 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 35TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 10 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.2.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 30TL yüklemelerine 5 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 35TL ve üzeri yüklemelerine 7 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.2.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

-Tek seferde 30TL yüklemelerine 3 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Tek seferde 35TL ve üzeri yüklemelerine 5 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.3.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 7 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 10 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 10 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.3.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 5 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 7 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 3.3.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 4.1.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 7 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 10 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 10 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 4.1.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 5 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 7 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 4.1.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 4.2.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 7 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 10 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 10 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 4.2.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 5 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 7 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 7 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 4.2.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,15 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 5.1.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 3TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 5.1.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 3TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 5.1.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,2 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 3TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 5.2.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 1 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 1GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 1 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 3TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 5.2.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 2 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 2 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 3TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 5.2.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalama yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış fazla TL yüklemesine 3 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
- Tek seferde yapacakları, son 3 ayda yaptıkları ortalamayükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış miktarından 5TL fazla ve üzeri TL yüklemesine 5 gün geçerli 3 GB, sonraki her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB hediye verilecektir.
-Toplamda ilk, son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; son 3 ayda yaptıkları en ortalama harcama miktarının 3 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar TL ‘ye ulaşmadan yapacakları son 3 ayda yaptıkları ortalama harcama miktarının 8 fazlasının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı ve daha fazlası TL harcamalarına 5 gün geçerli 3 GB internet; toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 3TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 6.1.A'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 20TL yüklemelerine 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 25TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Kampanya süresince yapacakları toplamda 18 TL ve 18 TL üzeri ve20 TL’den az harcamalarına 7 gün geçerli 1 GB cepten internet; toplamda 20 TL ve üzeri harcamalarına ise 10 gün geçerli 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 6.1.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 20TL yüklemelerine 5 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 25TL ve üzeri yüklemelerine 7 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Kampanya süresince yapacakları toplamda 18 TL ve 18 TL üzeri ve 20 TL’den az harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; toplamda 20 TL ve üzeri harcamalarına ise 7 gün geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 6.1.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 20TL yüklemelerine 3 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 25TL ve üzeri yüklemelerine 5 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Kampanya süresince yapacakları toplamda 18 TL ve 18 TL üzeri ve 20 TL’den az harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; toplamda 20 TL ve üzeri harcamalarına ise 5 gün geçerli 3 GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 12TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 2TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 7.1.A'ya uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 25TL yüklemelerine 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 30TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 7 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Kampanya süresince yapacakları toplamda 18 TL ve 18 TL üzeri ve 20 TL’den az harcamalarına 7 gün geçerli 1GB cepten internet; toplamda 20 TL ve üzeri harcamalarına ise 10 gün geçerli 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 7 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 7.1.B'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 25TL yüklemelerine 5 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 30TL ve üzeri yüklemelerine 7 gün geçerli 2 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 5 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Kampanya süresince yapacakları toplamda 18 TL ve 18 TL üzeri ve 20 TL’den az harcamalarına 5 gün geçerli 2 GB cepten internet; toplamda 20 TL ve üzeri harcamalarına ise 7 gün geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 5 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.


Kriter 7.1.C'ye uyan ve kampanyaya katılan abonelerin;

- Tek seferde 25TL yüklemelerine 3 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
- Tek seferde 30TL ve üzeri yüklemelerine 5 gün geçerli 3 GB yurtiçi internet, takip eden her 20 TL ve üzeri yüklemelerine de 3 gün geçerli 1 GB yurtiçi internet hediye verilecektir.
-Kampanya süresince yapacakları toplamda 18 TL ve 18 TL üzeri ve 20 TL’den az harcamalarına 3 gün geçerli 3 GB cepten internet; toplamda 20 TL ve üzeri harcamalarına ise 5 gün geçerli 3 GB cepten internet hediye edilecektir. Toplamda ulaşılan ilk hedef sonrasındaki her 15TL’lik harcamalarına ise 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye verilecektir.
-INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden, 1TL karşılığında, sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
- 2GBINTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden sadece bilgilendirilme sms’in gönderildiği gün itibariyle satın alınabilecek şekilde 5 TL karşılığında 5 gün geçerli 2GB cepten internete sahip olabileceklerdir.

DigitalData Pagename: freezone:Yeni Vodafone'lular

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:super internet

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:super internet:cepten

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Yeni Vodafone'lular

DigitalData User Login Value: logged out