Sayfa Kategorisi: FreeZone'luya Özel

MorhipoVodafone Freezone'lulara Morhipo'da yapacağı tüm alışverişlerde 150 TL üzeri alışverişlerde 15 TL, yeni sezon alışverişlerinde 150 TL üzerine 25 TL indirim!

www.morhipo.com'da tüm ürünlerde geçerli 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 15 TL, yeni sezon alışverişlerinde 150 TL üzerine 25 TL indirim kampanyası seni bekliyor! İndirimden hemen faydalanmak için "Kampanyaya Katıl" tuşuna basarak kampanya şifreni alabilirsin. Kodu ödeme sayfasındaki hediye çeki kupon kodu bölümüne girerek kampanyadan yararlanabilirsin.
Esaslar

Kampanya 24.02.2017 – 31.03.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Vodafone Freezone abonelerine www.morhipo.com'da yapacakları alışverişlerinde, tüm ürünlerde tek seferde yapacağı 150TL ve üzerine 15 TL, yeni sezon ürünlerinde 150 TL üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kuponu sunulmaktadır.

Kampanya elektronik ve elektrikli ürünlerde geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Freezone aboneleri Avantaj Cepte veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki "Kampanyaya Katıl" tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.

Alınan şifre www.morhipo.com'da sepetim sayfasında "Hediye Çeki Kodu" alanına şifreyi girerek kampanyadan yararlanılır. Kodlar 01.04.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Her bir kullanıcı günde sadece 1 şifre alabilir, kampanya boyunca, kampanyadan en fazla 2 kere faydalanabilir.

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. İade ve değişimler faturada yer alan son satış tutarı üzerinden yapılacaktır. Bu kampanya diğer indirim, promosyon, Hopi kampanyaları, herhangi bir ödül puanı ve hediye çeki vb kazanım/kullanımları ile birleştirilemez.

Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir, Visa, MasterCard, America Express, Troy ve BKM Express ile ödeme yapılabilir.

Kampanyadan aktif Vodafone Freezone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Morhipo FIRSAT ELEKTRONİK TİC. VE SAN. A.Ş.)ve Vodafone'da (VODAFONE TELEKOMÜNİKASYON ANONİM ŞİRKETİ) saklıdır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

DigitalData Pagename: freezone:Morhipo

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:freezoneluya ozel

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:freezoneluya ozel:Morhipo

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:freezoneluya ozel:firsatlar:Morhipo

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Morhipo

DigitalData User Login Value: logged out