Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Haydi ara istediğin şarkıyı, bakalım Spotify'da var mı?

Spotify ile milyonlarca şarkı parmaklarının ucunda! İster Türkçe olsun ister yabancı... Sevdiğin şarkılar, dinlemekten sıkılmadığın hit'ler, bir kere dinleyip bu zamana kadar nerdeymiş bu şarkı dediğin tüm parçalar! Haydi ara istediğin şarkıyı, bakalım Spotify'da var mı?

İnternet olsun olmasın, her yerde Spotify'la kafana göre dinle!

Çünkü Spotify çevrimdışı modu seninle! Çevrimdışı modu demek metroda, uçakta, internetin olmadığında ya da olduğun yerde internet olmadığında bile müzik dinleyebilirsin demek! İnternetin olduğu her yerde de, FreeZone Esnek Tarife'yle 2.5 GB internet zaten cebinde!

Yani Spotify'da her sen için bir şarkı, hatta bir playlist var!/

İster aşırı derecede mutlu ol, ister alıp başını uzaklara gitmek iste! Kendini Pazar günü gibi hissetsen de, karnındaki kelebeklere söz geçiremesen de! Evet evet Spotify'da her anın bi' playlist'i var! Ne dinleyeceğini bilmiyorsan veya yeni bir şeyler keşfetmek istiyorsan da Spotify seveceğin şarkılarla seni şaşırtmaya hazır.

Müzik bizi bir araya getirir.

İşte tam da bu yüzden Spotify bu kadar sosyal ve yine bu sebepten Vodafone FreeZone Esnek Tarife'nde tam 2.5 GB internetin var.


Müziklerini Spotify, Facebook, Twitter ve blog sayfanda paylaşabilir, seni harika müziklerle tanıştıran arkadaşlarınla sohbet edebilir, yeni sanatçılar ve müziğe yön verenlerle yakınlaşabilirsin. Dilersen gel arkadaşların şu anda ne dinliyor bi' bakalım!

Sana özel radyo

Şimdi arkana yaslan ve Spotify radyosunun tadını çıkar. Sevdğin bir şarkı veya sanatçıyla başla, daha sonra bırak Spotify sana harika parçalar göstersin. Dinlediğin şarkıları beğen, Spotify radyonda sadece tarzına yakın parçalar çalsın.

Spotify Premium’lu Esnek Tarife ile müzik keyfi asla bitmez!

Sen nerdeysen Spotify'da orada! Cep telefonundantabletinden ya da bilgisayarından istediğin şarkıyı, playlist'i istediğin zaman dinleyebilirsin. Yani burada da kafana göre!

Spotify Premium üyeliğini başlatmak için tıkla!
Haydi Başlat!