Sayfa Kategorisi: FreeZone'luya Özel

SpotifyÖncelikle Spotify Premium’u aktive etmen için kredi kartına ihtiyacın yok FreeZone’lu!

Ayrıca eğer ilk defa Spotify Premium hesabına sahip olacaksan, ilk 3 ay bedava müzik dinleyeceksin.

Kampanyadan faydalanmak için tek yapman gereken SPOTIFY yazıp 5800’a mesaj atmak.

Unutmadan, Spotify’daki milyonlarca şarkıyı internetinden yemeden dinlemek istersen o da Müzik Pass’le mümkün. Detaylı Bilgi
Esaslar

3 aylık ücretsiz Spotify Premium üyeliğinden daha önceden Spotify Premium kullanmamış tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler SPOTIFY yazıp 5800’a ücretsiz SMS attıklarında, kendilerine gönderilecek bağlantıdaki yönlendirmeleri takip ederek aktivasyonlarını gerçekleştirebilirler.

Kurumsal abonelerin Spotify Premium tekliflerinden faydalanmaları için Vodafone Mobil Ödeme servislerinin açık olması gerekmektedir.

3 aylık ücretsiz Spotify Premium üyeliği onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

3 aylık ücretsiz dönem sonunda abone iptal etmediği takdirde, Spotify Premium üyeliği aylık 13,99 TL olarak Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturasına yansıtılacaktır. Kampanyanın bitiminde ücretlendirilmeden önce aboneler SMS ile ayrıca bilgilendirilir. Servisi kullanmak istemeyen aboneler IPTAL yazıp 5800’a gönderebilirler.

Faturasız aboneler ayda 13,99 TL karşılığında Vodafone Mobil Ödeme ile Spotify Premium aboneliğinden faydalanabilirler. Aylık ücret bakiyelerinden düşecektir. Bakiyesi yetersiz olan aboneler TL yükledikten sonra aynı adımları izleyerek üyeliklerini başlatabilirler.

Spotify Premium aboneliği aktif olan aboneler mevcut üyeliklerini iptal ettirip Vodafone Mobil Ödeme üzerinden aylık 13,99 TL’ye yeniden abonelik başlatabilirler.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Spotify Premium hakkı devredilemez, paraya çevrilemez, başka bir Spotify Premium üyeliği ile değiştirilemez veya birleştirilemez.

Kampanya, 13.11.2017-13.11.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Değişiklik hakkı Vodafone ve Spotify’da saklıdır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.”

DigitalData Pagename: freezone:Spotify

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:freezoneluya ozel

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:freezoneluya ozel:Spotify

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:freezoneluya ozel:firsatlar:Spotify

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Spotify

DigitalData User Login Value: logged out