Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Eve internet bağlatırken işi ustasına bırakın.

Evinize Vodafone SüperNet bağlatın, ücretsiz Anahtar Teslim Kurulum Hizmeti kapınıza gelsin.

Vodafone SuperNet Ev İnterneti Freezonelu! Ev interneti olmadan dizi, film keyfi çıkar mı? Çıkmaz! E biz de dedik ki cebinden sonra bir de evine gelelim, evinin de interneti bizden olsun! Vodafone SüperNet ev internetinde kafana göre bir tarife mutlaka var! Üstelik, Öğrenci Tarifesi’ni seçersen uzun kontratlara da gerek yok (24 ay yerine, 12 ay taahütle)! Evinde de Vodafonelu ol, 56.90TL den başlayan taksitlerle, limitsiz ev internetinin keyfini çıkar.

Nasıl mı? • Önce tarifeni seçiyorsun.
• Sonra “Hemen başvur” a tıklayıp, başvurunu yapıyorsun. Gerisini “Anahtar Teslim Kurulum Ekibimiz” hallediyor.
Kimler İçin?
• Evimde de Vodafonelu olmak istiyorum diyenlere
• Uzun taahütle uğraşmak istemeyenlere
• 26 yaşından küçüklere
Hangi Paketi Seçmeliyim?
Paket Hız Kota Adil Kullanım Kotası Ücret Detaylı bilgi
EKO AİLE 8 Mbps LİMİTSİZ 50 GB 56.90 TL Hemen Başvur
ÇEKİRDEK AİLE 16 Mbps LİMİTS?Z 50 GB 62.90 TL Hemen Başvur
GENÇ AİLE 24 Mbps LİMİTSİZ 100 GB 69.90 TL Hemen Başvur
ÖĞRENCİ
12 Ay Kontratlı
24 Mbps LİMİTSİZ 100 GB 69.90 TL Hemen Başvur
GENÇ PROFESYONEL 50 Mbps LİMİTSİZ 100 GB 79.90 TL Hemen Başvur
DİJİTAL AİLE Maksimum Hız Teknolojisi LİMİTSİZ 200 GB 104.90 TL Hemen Başvur
PaketEKO AİLE
Hız8 Mbps
KotaLİMİTSİZ
Adil Kullanım Kotası50 GB
Ücret56.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
TarifeÇEKİRDEK AİLE
Dakika16 Mbps
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği50 GB
Ücret62.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
TarifeGENÇ AİLE
Dakika24 Mbps
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği100 GB
Ücret69.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
Tarife ÖĞRENCİ - 12 Ay Kontratlı
Dakika24 Mbps
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği100 GB
Ücret69.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
TarifeGENÇ PROFESYONEL
Dakika50 Mbps
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği100 GB
Ücret79.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
TarifeDİJİTAL AİLE
DakikaMaksimum Hız Teknolojisi
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği200 GB
Ücret104.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
Esaslar

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.


Kampanya şartları 25 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.


Öğrenci Paketi 13 Aylık taahhütle sunulmaktadır.


Vestel TV cihazları sadece 24 ay taahhütlü Anahtar Teslim Tarifeler'le alınabilmektedir(Öğrenci Tarifeleri dahil değildir).


Vestel TV cihazlarının kurulumu Vestel tarafından yapılacak olup, kurulum tamamlandıktan sonra tüketiciye kurulum tarihinen itibaren 2 yılı kapsayan bir garanti belgesi iletilecek fakat Vestel servislerinde 3 yıl olarak destek verilecektir.


Vestel'in tüketiciye kuruluma gitme süresi Internet hizmetinin aktiflenmesinden itibaren maksimum 7-10 gün sürebilir.


Kurulumu yapılmış Vestel TV cihazlarının iadesi alınmayacaktır.


Vodafone Süpernet Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası ile abonelerin kampanyaya girdiği dönemde ilk faturasına yansıyan İnternet hizmetine ilişkin tarife ücreti alınmayacak olup, kalan 24 aylık (Öğrenci paketlerinde kalan 12 aylık) fatura dönemi boyunca aboneler indirimli olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır. İlk fatura ile kastedilen abonenin kampanyaya giriş yaptığı dönemdeki ilk fatura dönemidir.


Taksitli cihaz alımında cihaz taksitleri faturalandırılmaya ilk fatura döneminden itibaren başlatılacaktır.


Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.


Kampanyadan bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.


Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL'lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net'e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77'e fakslanması gerekmektedir.


Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre 3 TL/ay olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda ilk fatura dönemi ücretsiz olarak 24 ay için taksitlendirilerek veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir.


Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.


Abone Vodafone Net'ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.


24 Mbps ve üzeri hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır.


Maksimum Hız Teknolojisi Dijital Aile Paketlerinde sunulmaktadır. Bu paketlerde hıza bağlı olarak fiyat değişmeksizin ev interneti bağlatmak istediğiniz lokasyonun alt yapısının desteklediği maksimum hıza göre paket tanımlaması yapılacaktır.


İnternet hizmeti kapsamında, hattınızın uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak tarife içinde tanımlı, alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet verilecektir.


İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.


Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.


Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar internet / telefon hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.


Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında

Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.

Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone'nin sorumluluğundadır.

Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Abone, Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

Abonelik Başvuru ve Taahhüt Formu için tıklayınız.

Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Sesli Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

DigitalData Pagename: freezone:Evde İnternet

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:super internet

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:super internet:evden

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Evde İnternet

DigitalData User Login Value: logged out