Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Vodafone FreeZone’dan Yok Artık Dedirten Kampanya!
Şimdi Vodafone FreeZone Esnek Tarife’lere gelene 3 ay boyunca, Youtube, Facebook, Twitter ve İzlesene’de geçerli 3GB HEDİYE!!! Yok Artık Paketi’ni Nasıl Yüklerim?
Faturasız Esnek tarifeler için FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya Faturalı Esnek tarifeler için FATURALI YOKARTIK yazıp 3636’ya SMS atman yeterli!
Esaslar

Yok Artık Paketi Faturalı ve Faturasız herhangi bir Esnek tarifeye son 30 günde yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma ile gelen abonelere özel olarak sunulan Facebook,Twitter, Youtube ve Izlesene sitelerinde ve uygulamalarında geçerli 3GB mobil internet kullanım hakkıdır.

Yok Artık Kampanyası 13 Kasım 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Yok Artık Paketi, 14 Mart 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak olup 30 Mart 2016 tarihinde 1GB internet hakkı ile 5TL olarak ücretlenmeye devam edecektir.

Kampanyadan Faturalı ve Faturasız Esnek tarifelere son 30 günde yeni hat aksivasyonu veya numara taşıma ile gelen aboneler yararlanabilir.

Faturalı ve Faturasız Esnek tarifelere gelen abonelerin, Yok Artık Paketi’ni alabilmek için Vodafone Çağrı Merkezi’ni aramaları, Vodafone Cep Merkezleri’ni ziyaret etmeleri veya 3636’ya SMS atmaları gerekir.

Faturasız Esnek tarifelere gelen abonelerin, paketi almak için FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya, Faturalı Esnek tarifelere gelen abonelerin FATURALI YOKARTIK yazıp 3636’ya SMS atarak abone olması gerekir. Gönderilecek SMSler ücretsizdir.

Yok Artık Paketi’ne giriş ve çıkışlar anlık olur.

Yok Artık Paketi başka data paketleriyle birlikte kullanılabilinir.Ancak bu paketi alan aboneler başka bir Facebook, Twitter, İzlesene ve başka bir Youtube paketi alamaz.

Faturasız Esnek tarife aboneleri IPTAL FATURASIZ YOKARTIK yazarak, Faturalı Esnek tarife aboneleri IPTAL FATURALI YOKARTIK yazarak ve 3636 ya SMS göndererek abone oldukları Yok Artık Paketi’ni iptal edebilir.

Yok Artık Paketi dahilinde verilen 3GB internet kullanım hakkı tam olarak yüklenir, gün sayısına göre orantılanmaz.

DigitalData Pagename: Yok Artık Paketi

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:Yok Artık Paketi

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:Yok Artık Paketi

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Toyzz Shop

DigitalData User Login Value: logged out